Erzincan Haber Sitesi
Karakelle, Yeni Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Erzincan Milletvekili adayı Sebahattin Karakelle, seçim çalışmalarını yeni sanayi esnafına yaptığı ziyaretlerle sürdürdü.

1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem milletvekilliği seçimi çalışmalarını sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erzincan Milletvekili Adayı Sebahattin Karakelle, yeni sanayi esnafına yaptığı ziyarette yoğun ilgi gördü.

AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan eski Belediye Başkanı Mehmet Buyruk ve diğer parti yöneticilerinin katıldığı ziyarette, esnafı ziyaret edip,  sorunlarını dinleyip AK Partiye destek istediler. 

Yeni Sanayi’de bulunan dükkanları teker, teker ziyaret ederek esnaflarla sohbet eden AK Parti Erzincan Milletvekili adayı Sebahattin Karakelle, küçük esnaf ve sanatkara verilen desteklerden bahsetti.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YAYINDAYIZ

Yapılan esnaf ziyareti sonrası açıklaması yapan AK Parti Erzincan Milletvekili adayı Sebahattin Karakelle, ‘‘AK Parti’nin 13 yıl boyunca her zaman esnafa sahip çıktığını söyleyerek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, AK Parti’yi yeniden tek başına iktidar görmek istediğini belirterek, 13 yıldır ülkede süren bir istikrar vardı. Bu istikrarda AK Partimiz sayesinde oluşmuştu. Ekonomik ve siyasi gibi birçok alanda Türkiye’de bir istikrar vardı; ama 7 Haziran’da ortaya çıkan tablo şuanda sıkıntı meydana çıkarttı. 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimle raydan çıkan tren tekrar yoluna girecek ve ülkemizde tekrar istikrar sağlanacak” dedi.

ESNAFA TAM DESTEK

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 4 Ekim tarihinde açıkladığı seçim beyannamesinden de bahseden Milletvekili Adayı Karakelle, ‘‘AK Parti’nin 13 yıl boyunca her zaman esnafa sahip çıktığını bundan sonra da esnaf ve sanatkara yönelik desteklerin ve düzenlemelerin devam edeceğini vurguladı’’.

Esnafa düşük faizle kredi verileceğini ifade eden Karakelle, konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir seçim sürecinde olduklarını, bu seçimde yine esnafa tam destek veriyoruz. 30 bin lira faizsiz kredi desteği sağlayacak, iş kurmak isteyen esnafımıza gereken yatırımı yapacağız. Basit usulde vergilendirilen esnafımızdan 8 bin liraya kadar olan yıllık kazançtan artık vergi alınmayacak. Yine esnafımızın emekli aylıklarından kesilen sosyal güvenlik pirimi kesintisi tamamen kaldırılacak” sözlerini kaydetti. |  Bu haber 3970 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Şireci, Mazbatasını Aldı

Şireci, Mazbatasını Aldı Şireci, Mazbatasını Aldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

Doğan, Mazbatasını Aldı

Doğan, Mazbatasını Aldı Doğan, Mazbatasını Aldı

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti’den Siyaset Akademisi

AK Parti’den Siyaset Akademisi AK Parti’den Siyaset Akademisi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi
  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
  erzincan web tasarım