Erzincan Haber Sitesi
Milletin Sesine Kulak Verdik, Millet Gerekeni Yaptı

AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut ve Milletvekilleri Serkan Bayram ile Sebahattin Karakelle, 1 Kasım 2015, 26. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında bir açıklama yaparak tüm Erzincanlılara teşekkür ettiler.

Parti binasında açıklama yapan AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut ve Milletvekilleri Serkan Bayram ile Sebahattin Karakelle bugünden itibaren hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm Erzincanlıların hizmetindeyiz dediler.

MİLLETİN SESİNE KULAK VERDİK, MİLLET GEREKENİ YAPTI

AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut; “Erzincan’da bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu milletin vermiş olduğu bir karardır. Şunu söylemek isterim özellikle 7 Haziran seçimlerinde milletimiz bize bir ikaz yaptı. Biz AK parti olarak bu ikazı olumlu olarak algıladık ve bunun gereğini yaptık. 6 aylık kısa bir süre de Genel Başkanımız milletin sesine kulak verdi. Bu sese kulak verince de millet 1 Kasım seçimlerinde de gerekeni yaptı. Milletle siyaset yapılıyor. Bütün siyasilerin bunu bilmesi lazım. Diğer siyasi partilere de teşekkür ediyorum. Erzincan’da CHP, MHP ile birlikte kardeşlik içerisinde bir seçim oldu. Onlar da üzülmesinler. Onların milletvekilleri artık Serkan Bayram ve Sebahattin Karakelle’dir. Biz hiçbir ayrım yapmayacağız. Herkese hizmet edeceğiz. Herkesi kucaklayacağız. Biz Türkiye’de ki 78 milyon insanın hakkını hukukunu koruyacağız. Hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

TEK AMACIMIZ ERZİNCAN’A HİZMET OLACAKTIR

AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram; “7 Haziran sürecinde de buradan milletvekili adayıydım. Az bir oyla kaybetmiştik. Tekrar tarih tekerrür ediyor. Hükümet kurulamaması sebebiyle 1 Kasım seçimleri yapıldı. Erzincanlıların desteği Rabbimin de takdiri ile yiğidi düştüğü yerden kaldırdı Erzincan. Öncelikle Erzincanlı hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Erzincan vefakâr yapılanı bile hemşerilerimizle dolu.   Güzel memleketimiz üzerine düşeni yapmıştır. Bundan sonra da bize düşen şehrimize ve hemşerilerimize hizmet etmek. Çünkü biz Sebahattin Karakelle ile el ele vererek hizmetkar olmaya geldik. İnşallah bu süreçte de projelerimize bir bir devam edeceğiz. Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Erzincan tarihinde iki milletvekili çıkararak bir ilke imza attı. Türkiye de de tek başına güçlü bir iktidar olduk. Bu da 13 yıllık birikimlerimizin ve yatırımlarımızın devam edeceği noktasında çok ciddi bir adımdır. Biz Ak parti olarak istikrar ve güvenle başarıyı elde ettik. 2023 vizyonuna da bu şekilde yürüyeceğiz. 2023 yılında Erzincan’ımızı marka şehir yapacağız. Tüm Erzincanlıların vekili olarak eşitlik ve adalet dışında şehrimize hizmet dışında hiçbir gayretimiz olmayacaktır. Tek amacımız Erzincan’a hizmet olacaktır. Bugünden itibaren de parti rozetimizi çıkardık. Ay Yıldızlı bayrağımız var. partimiz Erzincan’a hizmet. Bu seçimin Erzincan’ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

KAZANAN ERZİNCAN OLMUŞTUR

AK Parti Milletvekili Sebahattin Karakelle; “Bu seçim sonuçlarının Erzincan’ımızı için ülkemiz için hayırlı olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Erzincan’da kaybeden yoktur. Kazanan var. Bütün siyasi partiler kazanmıştır ve kazananda Erzincan olmuştur. Biz bugünden itibaren yol arkadaşım Serkan beyle birlikte bizim partimiz Erzincan partisidir. Cumhuriyet Halk Partili, Milliyetçi Hareket Partili, Saadet Partili kardeşlerimiz şunu bilmeliler onların biz efendiliğine değil, hizmetkârlığına tabiyiz. Onların biz her noktada temsilcileriyiz. Biz onların milletvekilleriyiz. Buna en iyi hakem zamandır, zaman bunu mutlaka gösterecektir. Onun için hiçbir siyasi partinin bir umutsuzluğa düşme gibi bir endişesi olmamalı. Kaldı ki davamızın kurucu Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız, bilge adam Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da bize talimatı böyledir. Bunun için diyorum ki; kazanan Erzincan olmuştur. Kaybeden yoktur. Diğer siyasi parti adaylarına da huzurunuzda teşekkür ediyorum. Çok medeni bir yarış oldu. Türkiye’de bir demokrasi şöleni şeklinde Erzincan’dan bir mesaj verdik. Ben onlara da teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra yapılacak iş nerede kalmıştık, hangi hizmetlerde kalmıştık ve bu başarımız Erzincanlı hemşerilerimiz ile birlikte Allah’ın takdiridir. Bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu ekip çalışmasıydı ve noktayı koyan hemşerilerimiz olmuştur. Tüm teşkilatlarımız adına hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca, Serkan Bayram kardeşimi de teşekkür ediyorum ve beni bu yarışta yalnız bırakmadı. Serkan Bayram’ı bana yol arkadaşı yaptıran Erzincanlılara teşekkür ediyorum. Rabbim bu seçim sonuçlarını hayırlı uğurlu etsin.” ifadelerine yer verdi.   
 |  Bu haber 4063 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Şireci, Mazbatasını Aldı

Şireci, Mazbatasını Aldı Şireci, Mazbatasını Aldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

Doğan, Mazbatasını Aldı

Doğan, Mazbatasını Aldı Doğan, Mazbatasını Aldı

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti’den Siyaset Akademisi

AK Parti’den Siyaset Akademisi AK Parti’den Siyaset Akademisi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi
  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
  erzincan web tasarım