Erzincan Haber Sitesi
Anagold 24 Erzincanspor’dan, Van Büyükşehir Belediyespor’a Cevap

Anagold 24 Erzincanspor yönetimi tarafından Van Büyükşehir Belediye spor maçı ile ilgili açıklama yapıldı. Van Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında hakem hatalarından dolayı hakemlerin adaletli maç yönetmesini isteyen yönetim, Van Büyükşehir Belediyespor tarafından da yapılan basın açıklamasına cevap verildi.

HAKEMLER ADALETLİ MAÇ YÖNETSİN

Anagold 24 Erzincanspor yönetimi tarafından yapılan açıklamada; “Geçtiğimiz hafta sonu oynadığımız Van Büyükşehir Belediyespor maçında alınan beraberliğin üzüntüsünü yaşamaktayız.  Maça çok iyi başladık. Takımımız sahada çok iyi bir mücadele örneği gösterdi ve sahada futbolun tüm gereklerini yerine getirdi. Fakat önceki maçlarda olduğu gibi şanssızlığımız devam etti. Maçın henüz başlarında atmış olduğumuz nizami gol hakem tarafından iptal edildi. Maçın 82. Dakikasında faul olmayan bir pozisyonda verilen bir serbest vuruş sonrasında maalesef kalemizde golü gördük ve berabere kaldık. Tabi hakem hatalarına sığınmıyoruz ama her hafta hakem hatalarından canımız yanıyor. Biz kesinlikle lehimize düdük çalınsın demiyoruz maçın gereği neyse hakemlerin adaletli maç yönetmesini istiyoruz. Bunun sonucunda galip geliriz veya mağlup oluruz hiç fark etmez. Ama inşallah bundan sonraki maçlarda futbolcu kardeşlerimiz daha çok çaba sarf ederek galibiyet alacaklardır ve takımımızın arzu edilen yere gelmesini hep birlikte sağlayacağız. 

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR HAKSIZLIK YAPIYOR

Van Büyükşehir Belediyespor tarafından yapılan basın açıklamasında gerçeklerin yansıtılmadığını ifade eden Anagold 24 Erzincanspor yönetimi; “Van Büyükşehir Belediyespor tarafından yapılan basın açıklamasında direk yönetimimizi ve takımımızı hedef alarak yapılmıştır.  Hâlbuki maç boyunca futbol adına sahaya hiçbir şey yansıtamayan takımları agresifleşmiş ve devre arasına girerken yedek kalecilerinin hem taraftarlarımızı hem de şeref tribününde oturanlara karşı tahrik edici tavırları ve yine yedek oyuncularının top toplayıcı görevli gencimize bile vurması nedeniyle tepki gösterilmiştir. Van Büyükşehir Belediyespor yöneticilerine futbolcularını ikaz etmeleri ve daha fazla tahrik etmemeleri söylendiğinde kendilerinin yönetimimize karşı tepkileri futbolcularının yaptığı davranışlar ile eşdeğer taşımaktadır. Hâlbuki Erzincan’a gelen misafir takımlar çok rahat olarak maça gelirken, kendileri ile maç yapmaya giden takımlar korkarak maça gitmektedirler. 

Şu unutulmamalıdır ki; 1968’den itibaren Erzincan’da oynanan maçlarda şimdiye kadar hiçbir kötü olay yaşanmamıştır. Hatta misafir takımlar sanki deplasmanda değil de kendi sahalarında oynuyormuşçasına rahat etmektedirler. Gelen takımların yöneticileri de bunu bizzat ifade etmektedirler. Ayrıca en son Van Büyükşehir Belediyespor’u iki yöneticimiz otelde karşılamış ve uzun süre sohbet etmişlerdir. Zaten 2 yıldır ilimize misafir gelen takımlarımız konaklamış oldukları otellerde ziyaret edilerek ilimizde bulundukları süre zarfında en üst seviyede ağırlanmalarının sağlanması için çaba gösterilmektedir.

Anagold 24 Erzincanspor olarak;  her zaman futbolun özünde olan centilmenlikten yana olduğumuzu belirtir, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Erzincan’a gelecek olan misafir takımların en üst seviyede ağırlanacağının bilinmesini istiyoruz” dedi.
 |  Bu haber 3558 defa okunmuştur.


SPOR  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Amatör Spor Haftası Başladı

Amatör Spor Haftası Başladı Amatör Spor Haftası Başladı

Erzincan Ulalarspor Galibiyete Kilitlendi

Erzincan Ulalarspor Galibiyete Kilitlendi Erzincan Ulalarspor Galibiyete Kilitlendi

Korkut, Türkiye Şampiyonu

Korkut, Türkiye Şampiyonu Korkut, Türkiye Şampiyonu

Milli Badmintoncular Olimpiyat Vizesi Peşinde

Milli Badmintoncular Olimpiyat Vizesi Peşinde Milli Badmintoncular Olimpiyat Vizesi Peşinde

Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası, Erzincan’da Başladı

Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası, Erzincan’da Başladı Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası, Erzincan’da Başladı

Voleybol Türkiye Şampiyonası Erzincan’da Başladı

Voleybol Türkiye Şampiyonası Erzincan’da Başladı Voleybol Türkiye Şampiyonası Erzincan’da Başladı

Soylu, Kayak Sporunda Emin Adımlarla İlerliyor

Soylu, Kayak Sporunda Emin Adımlarla İlerliyor Soylu, Kayak Sporunda Emin Adımlarla İlerliyor

Futsal A Milli Takımı, Tacikistan'ı 6-1'lik Skorla Geçti

Futsal A Milli Takımı, Tacikistan'ı 6-1'lik Skorla Geçti Futsal A Milli Takımı, Tacikistan'ı 6-1'lik Skorla Geçti

Zorunlu Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri

Zorunlu Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri Zorunlu Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri

Tüm fotoğraflar

dolu yağmur

dolu yağmur

pkk saldırı

pkk saldırı

cumhurbaşkanı

cumhurbaşkanı

akp miting

akp miting

Erzincan’da Nevruz Kutlamaları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Erzincan’da Nevruz

Deprem Şehitleri Anıldı

Deprem Şehitleri A

  erzincan web tasarım