Erzincan Haber Sitesi
Yine Aynı Asker, Bu Kez Polise Mukavemet

Kediye işkence eden asker polise mukavemetten tutuklandı.

Erzincan’da orduevi nizamiyesinde kediye işkence yapan asker, terhis edildikten sonra uygulama noktasında polise mukavemet gösterip tekme attı. Tekme attığı polis memurunun bileğinin kırılmasına sebebiyet veren asker tutuklandı.

Erzincan’da askerliğini yaptığı sırada terhisine 3 gün kala orduevi nizamiyesinde kediye yumruk ve tekme atarak işkence yapan muhabere er T.H., disiplin cezasının ardından terhis edildi. Birliğinden ayrılarak şehir merkezindeki Bahçesaray Caddesi'nde otomobili ile gezdiği sırada camlarının flimli renkli olması ve şüphe uyandırması üzerine T.H polis ekiplerince durdurulmak istendi. Polisin dur ihtarına uymayan ve otomobili ile kaçmaya çalışan T.H uygulama noktasında yakalandı. Buradaki polis ekiplerine hakaret eden ve tehdit savuran T.H.'ye çevredeki vatandaşlarda tepki gösterdi.

Vatandaşlarla arasında çıkan arbededen faydalanarak aracıyla kaçmak isteyen T.H., kendisine engel olmaya çalışan polis memuru E.Ş’ye mukavemet göstererek tekme attı. Yaşanan arbede de polis memuru E.Ş.'nin bileği T.H’nin attığı tekmek sonucu kırıldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan T.H.'nin yapılan incelemesinde bir süre önce "kediye işkence" iddiasıyla hakkında işlem gerçekleştirilen asker olduğu belirlendi. Şüpheli T.H, iznini kullanarak terhis edilmesi ve halen asker olması sebebiyle emniyetteki işlemleri sonrası askeri yetkililere teslim edildi.

Erzincan Adliyesine sevk edilen T.H., terhisinden bir gün sonra çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince ‘Görevli memura mukavemet ve yaralanmaya sebebiyet vermek’ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yaralanan polis memuru E.Ş. ise Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından kolu alçıya alınarak taburcu edildi.
 |  Bu haber 3861 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı

Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi
  erzincan web tasarım