Erzincan Haber Sitesi
Yine Aynı Asker, Bu Kez Polise Mukavemet

Kediye işkence eden asker polise mukavemetten tutuklandı.

Erzincan’da orduevi nizamiyesinde kediye işkence yapan asker, terhis edildikten sonra uygulama noktasında polise mukavemet gösterip tekme attı. Tekme attığı polis memurunun bileğinin kırılmasına sebebiyet veren asker tutuklandı.

Erzincan’da askerliğini yaptığı sırada terhisine 3 gün kala orduevi nizamiyesinde kediye yumruk ve tekme atarak işkence yapan muhabere er T.H., disiplin cezasının ardından terhis edildi. Birliğinden ayrılarak şehir merkezindeki Bahçesaray Caddesi'nde otomobili ile gezdiği sırada camlarının flimli renkli olması ve şüphe uyandırması üzerine T.H polis ekiplerince durdurulmak istendi. Polisin dur ihtarına uymayan ve otomobili ile kaçmaya çalışan T.H uygulama noktasında yakalandı. Buradaki polis ekiplerine hakaret eden ve tehdit savuran T.H.'ye çevredeki vatandaşlarda tepki gösterdi.

Vatandaşlarla arasında çıkan arbededen faydalanarak aracıyla kaçmak isteyen T.H., kendisine engel olmaya çalışan polis memuru E.Ş’ye mukavemet göstererek tekme attı. Yaşanan arbede de polis memuru E.Ş.'nin bileği T.H’nin attığı tekmek sonucu kırıldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan T.H.'nin yapılan incelemesinde bir süre önce "kediye işkence" iddiasıyla hakkında işlem gerçekleştirilen asker olduğu belirlendi. Şüpheli T.H, iznini kullanarak terhis edilmesi ve halen asker olması sebebiyle emniyetteki işlemleri sonrası askeri yetkililere teslim edildi.

Erzincan Adliyesine sevk edilen T.H., terhisinden bir gün sonra çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince ‘Görevli memura mukavemet ve yaralanmaya sebebiyet vermek’ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yaralanan polis memuru E.Ş. ise Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından kolu alçıya alınarak taburcu edildi.
 |  Bu haber 3656 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kalbinden Bıçakla Yaralanan Bir Kişi Öldü

Kalbinden Bıçakla Yaralanan Bir Kişi Öldü Kalbinden Bıçakla Yaralanan Bir Kişi Öldü

Okumak Büyük Silahtır

Okumak Büyük Silahtır Okumak Büyük Silahtır

Trafik Kazasında Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı

Trafik Kazasında Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı Trafik Kazasında Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı

Zirve’de Afrin’e Destek

Zirve’de Afrin’e Destek Zirve’de Afrin’e Destek

Doğu Ekspresine Mehterli Karşılama

Doğu Ekspresine Mehterli Karşılama Doğu Ekspresine Mehterli Karşılama

Kamyon Dolusu Kaçak Yakalandı

Kamyon Dolusu Kaçak Yakalandı Kamyon Dolusu Kaçak Yakalandı

Araçların Yayalara Çarptığı Kazalar MOBESE Kameralarında

Araçların Yayalara Çarptığı Kazalar MOBESE Kameralarında Araçların Yayalara Çarptığı Kazalar MOBESE Kameralarında

Piyasa Değeri Yaklaşık 7 Milyon TL’lik Uyuşturucu Ele Geçirildi

Piyasa Değeri Yaklaşık 7 Milyon TL’lik Uyuşturucu Ele Geçirildi Piyasa Değeri Yaklaşık 7 Milyon TL’lik Uyuşturucu Ele Geçirildi

Başkan Türel’den, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğine Ziyaret

Başkan Türel’den, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğine Ziyaret Başkan Türel’den, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneğine Ziyaret
  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
  erzincan web tasarım