Erzincan Haber Sitesi
Köy ve Mahalle Muhtarları, Afrin’e Gitmek İçin, Askerlik Başvurusu Yaptı

Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği üyesi muhtarlar Afrin harekatına destek için askerlik şubesine giderek askere alınmak için başvuru yaptı.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonuna bağlı Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan ve mahalle muhtarları, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başlatılan Afrin’deki ’Zeytin Dalı Harekatı’na gönüllü asker olarak katılmak için askerlik şubesine dilekçe verdi. Muhtarlar daha sonra askerlik şubesi önünde basın açıklaması yaptı.

Erzincan Köy Ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan: “Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu üyesi Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin kuzey batısında Afrin bölgesinde PKK, KCK, PYD ve DEAŞ mensubu teröristleri etkisiz hale getirmek için yürütülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’nı destekliyoruz. Harekat esnasında şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet geride kalan sevdiklerine ve yüce Türk milletine sabırlar dilerken yaralı ve gazi olan kardeşlerimize yüce Mevla’dan sağlık ve sıhhatler dileriz.

Bizler Erzincan köy ve mahalle muhtarları derneği üyesi muhtarları olarak diyoruz ki: Bu dünya görsün ki Türk milletinin siyasi görüşü ne olursa olsun biz savaşta devletimizin ve askerimizin yanındayız. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bizlere vereceği her türlü göreve hazır olduğumuzu seve seve bu vatan için canımızı vereceğimizin bilinmesini arz ederiz. Yüce Mevlam bu harekatta kahraman Türk ordumuzu Muzaffer eylesin Allah Mehmetçiğimize güç ve kuvvet versin tüm dualarımız onlarla birlikte olsun” dedi. 
 |  Bu haber 3388 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı

Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi
  erzincan web tasarım