Erzincan Haber Sitesi
Erzincan Emniyeti Zehir Tacirlerine Geçit Vermiyor
Erzincan’da durdurulan bir araçta narkotik madde arama köpeği ile birlikte yapılan aramada 58 kg 556 gram eroin ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak bir kişi tutuklandı. 

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, Erzincan da yapılan yol uygulamasında şüphe üzerine durdurulan bir araçta arama yaptı. Erzincan-Erzurum karayolu üzerinde yapılan yol uygulamasında şüphe üzerine durdurulan İran plakalı bir araçta Narkotik madde arama köpeği ile birlikte yapılan aramada aracın dingil kısmına gizlenmiş vaziyette daralı ağırlığı 58 kg 556 gram Eroin maddesi ele geçirildi. 

Ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak araç içerisindeki M.D. (35), “TCK 188 (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti yapma ve nakletme)” kapsamında adli makamlarca tutuklandı. 

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, “Uyuşturucu-Uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, uyuşturucu kullanımını özendirmek ve uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadele devam edilecektir” denildi  |  Bu haber 2788 defa okunmuştur.


ASAYİŞ  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Polis Memuru Yaşamına Son Verdi

Polis Memuru Yaşamına Son Verdi Polis Memuru Yaşamına Son Verdi

Erzincan’da Kaza 4 Kişi Yaralı

Erzincan’da Kaza 4 Kişi Yaralı Erzincan’da Kaza 4 Yaralı

Zehir Tacirlerine Darbe

Zehir Tacirlerine Darbe Zehir Tacirlerine Darbe

İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı

İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı

Zehir Tacirlerine Geçit Yok

Zehir Tacirlerine Geçit Yok Zehir Tacirleri, Erzincan’dan Geçemedi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Erzincan'da feci kaza 7 ölü 3 yaralı

Erzincan'da feci kaza 7 ölü 3 yaralı Erzincan´da meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 3´ü çocuk 7 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı

Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı
  erzincan web tasarım