Erzincan Haber Sitesi
Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Erzincan Emniyeti, zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Şehrin muhtelif yerlerinde yol uygulaması yapan Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 10 kilo 302,69 gr Afyon Sakızı ve 550 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Erzincan-Erzurum karayolu üzerinde yapılan yol uygulamalarında 10 kilo 302,69 gr Afyon Sakızı ve 550 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

10/09/2018 günü uygulama noktasına gelen ve Ağrı-İzmir seferini yapan 34 plakalı özel bir yolcu firmasına ait otobüste şahıslarla yapılan mülakat sonrasında durumundan şüphelenilen İran Uyruklu J.V. (28), M.V. (14) ve S.G. (23) isimli şahısların eşyalarının arasına zulalanmış vaziyette daralı aralığı 502,69 gr Afyon Sakızı ve toplam 550 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

11/09/2018 tarihinde yapılan yol uygulamasında ise uygulama noktasına gelen ve Erzurum-İstanbul seferini yapan yolcu otobüsünde Narkotik dedektör köpeğiyle yapılan aramada, araç bagajında bulunan M.A (22) ait valizlerin yan çerçeve kısmına zulalanmış vaziyette daralı ağırlığı 9 Kilo 800 gram afyon sakızı ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak TCK 188 (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti)” suçundan İran uyruklu bayan şüpheliler J.V. (28) ve S.G. (23) sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmış, yaşı küçük şahıs M.V. (14) yasal işlemler yapılmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

Erzurum İstanbul seferini yapan otobüste bulunan M.A. (22) isimli şahıs “TCK 188 (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Nakletme)” suçundan adli makamlarca tutuklandı.

Erzincan Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, Uyuşturucu kullanımını özendirmek ve uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadele devam edilecektir” denildi.
 |  Bu haber 2552 defa okunmuştur.


ASAYİŞ  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Polis Memuru Yaşamına Son Verdi

Polis Memuru Yaşamına Son Verdi Polis Memuru Yaşamına Son Verdi

Erzincan’da Kaza 4 Kişi Yaralı

Erzincan’da Kaza 4 Kişi Yaralı Erzincan’da Kaza 4 Yaralı

Zehir Tacirlerine Darbe

Zehir Tacirlerine Darbe Zehir Tacirlerine Darbe

İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı

İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı İç Çamaşırında Uyuşturucu Yakalandı

Zehir Tacirlerine Geçit Yok

Zehir Tacirlerine Geçit Yok Zehir Tacirleri, Erzincan’dan Geçemedi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Afyon Sakızı İle Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Erzincan'da feci kaza 7 ölü 3 yaralı

Erzincan'da feci kaza 7 ölü 3 yaralı Erzincan´da meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 3´ü çocuk 7 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı

Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı Silahlı Saldırı 5 Ölü 2 Yaralı

Erzincan'da kaza 1 ölü 3 yaralı

Erzincan'da kaza 1 ölü 3 yaralı Erzincan'da kaza 1 ölü 3 yaralı
  erzincan web tasarım