Erzincan Haber Sitesi
Başkan Başsoy’dan, Erzincanspor’a Ziyaret

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincanspor’un Vedat Çimen tesislerindeki antrenmanını izleyerek futbolculara tatlı ikramında bulundu.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Anagold 24 Erzincanspor’un antrenmanını ziyaret ederek zorlu Bayburt maçı öncesi hem moral verdi hem de başarı diledi.

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincanspor’un Vedat Çimen tesislerindeki antrenmanını izleyerek futbolculara tatlı ikramında bulundu.  İdman öncesinde Erzincanspor Teknik Direktörü Armağan Turhan ile bir görüşme yapan Başkan Başsoy, sportif başarı isteğinde bulundu. Daha sonra bir açıklama yapan Başkan Başsoy, Tüm Erzincan olarak siyasi irade, sivil toplum kuruluşları ve tüm hemşehrilerimizle birlikte kulübümüzün arkasındayız. Maddi ve manevi olarak her daim Erzincanspor’un yanında olduklarını ifade ederek Erzincan Belediyesi olarak Şehrimizin takımı Erzincanspor’a sınırsız destek taaddüt’ünde bulundu.

Teknik Direktörü Armağan Turhan, ise kendilerine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Başsoy’a teşekkür etti.

Bayburt maçı ve takımın genel durumu hakkında bilgiler veren Teknik Direktörü Armağan Turhan, Bu ilin mülki amirlerinin ve taraftarın takımı sahiplenmesi çok güzel bir şey dedi.

Öncelikle son haftalarda ki çıkıştan dolayı futbolcularımızı kutluyorum.  Takımdaki olumlu havanın  sahaya yansıması ve bunun sonucunda gelen neticeler,  bu takımın trendini yükseltiyor.  İnşallah bu çıkış devam eder.  Daha yolun başındayız, lige vasat ve kötü başladık diyebiliriz. Bizden beklenti çoktu, biz doğru yolda olduğumuza emindik. Kupa maçları olsun son iki lig maçı olsun 12 puanlık maçlar aldık.

Rakiplerimizi yendik. Tabi ki hiç bir takımı küçümsemiyorum. Önemli olan rakiplerini yenebilmen. Beni en çok mutlu eden olaylardan bir tanesi kupa maçında oynayamayan oyuncuların kupa maçında gösterdiği performans. Rekabet ortamı çok üst düzeyde. Ama bu rekabet ortamı o kadar iyi analiz yapabiliyoruz ki oynayan oynamayan oyuna giren çıkan hep bir sevecenlik içerisinde.

Kocaelispor maçında golü attıktan sonra o sinerjiyi görmenizi isterdim. Bu takımın inişli çıkışlı grafikleri olacak. Ama önemli olan biz kaybettiğimiz zaman bizim arkamızda bir topluluğun olduğuna inanmak kadar güzel bir şey yok” diyerek taraftarlar olarak yöneticiler olarak basın olarak tüm organlarımızla kenetlenmeliyiz dedi.

Bayburt maçıyla ilgili olarak konuşan Turan; dün bir analiz yaptıktan sonra oyuncularımızla dedim ki Kocaeli maçını bitirdik. Hep maç, maç gidiyoruz. Çok iyi bir takımla oynayacağız. Ama iç saha dış saha bizim için fark etmiyor. Bayburt maçına hazırlanmaya başladık.  Arda’nın ve Erdi’nin bir sakatlığı söz konusu. Mert Ilıman aramıza katıldı. 10 gündür antrenmanlara devam ediyor. Ufuk’un cezası devam ediyor. Burak Turan’ın cezası bitti. Bu hafta Arda’da kadroda yerini alamayacak ama Erdi’yi  inşallah maç saatine kadar yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Yapılan ziyarette Erzincanspor Başkan Yardımcısı ve Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı ile Sportif Direktör Yılmaz Toyran’da hazır bulundu.
 |  Bu haber 2582 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Dev Mantar Şaşırttı

Dev Mantar Şaşırttı Dev Mantar Şaşırttı

Dev Turna Balığı Şaşkına Çevirdi

Dev Turna Balığı Şaşkına Çevirdi Dev Turna Balığı Şaşkına Çevirdi

19 Günde 1919 Kilometre

19 Günde 1919 Kilometre 19 Günde 1919 Kilometre

Yaban Keçileri Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu

Yaban Keçileri Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu Yaban Keçileri Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu

Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Sürücü Bariyerlere Çarparak Durabildi

Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Sürücü Bariyerlere Çarparak Durabildi Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Sürücü Bariyerlere Çarparak Durabildi

Kaya Sansarı Yavruları Emin Ellerde

Kaya Sansarı Yavruları Emin Ellerde Kaya Sansarı Yavruları Emin Ellerde

Erzincanlı Üç Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası

Erzincanlı Üç Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası Erzincanlı Üç Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası

Öğrencilerden Sürücülere Uyarı

Öğrencilerden Sürücülere Uyarı Öğrencilerden Sürücülere Uyarı

Ekşisu Tesislerinden Su Doldurma Geleneği Bu Yılda Devam Ediyor

Ekşisu Tesislerinden Su Doldurma Geleneği Bu Yılda Devam Ediyor Ekşisu Tesislerinden Su Doldurma Geleneği Bu Yılda Devam Ediyor
  erzincan web tasarım