Erzincan Haber Sitesi
Bektaş’dan, EGC’ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Altınbaşak Beldesi Belediye Başkan aday adayı İsmail Bektaş, Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya ve cemiyet üyeleri ile bir süre sohbet eden Bektaş, basın halkın gören gözü işiten kulağıdır. Basın mensubu arkadaşlarımız çok önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Erzincan basını bizim için önemli. İlimizin, ilçelerimizin ve beldelerimizin sesini tüm dünyaya duyuruyorlar dedi.

Aday gösterildiği taktir de belde de yapacağı çalışmalar hakkında da bilgiler veren CHP Altınbaşak Belediye Başkan aday adayı İsmail Bektaş; “Altınbaşak Beldemizde yıllardır çözümü için çaba sarf edilmeyen, altyapı sorununu gerekli proje çalışmalarını tamamlayarak çözüme kavuşturacağız. Kentsel dönüşüm projesi, Resmi gazetede yayınlanmasına rağmen ancak mücbir sebeplerden dolayı yapılamayan, Kentsel dönüşüm projesini bir an önce hayata geçirip belde halkının yararlanmasını sağlacağız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasını sağlamak için Beden Terbiyesi İl Müdürlüğüne tahsisi yapılan, spor tesisi alanının her türlü sosyal ve kültürel donatılarla projelendirilip, gençlerimizin kullanımına sunacağız. Belde halkının tarım, hayvancılık ve diğer tüm girişimcilik faaliyetlerine yardımcı olabilmek için proje danışmanlık merkezi oluşturacağız. Beldemizde bulunan meraların daha aktif bir şekilde kullanılabilmesi için AB projelerinden faydalanılarak mera alanlarının kapalı boru sistemiyle sulanması ve bu alanların verimliliğinin artırılması için gerekli çalışmaları yapacağız. Beldemizde bulunan ve belde halkının geçim kaynaklarından büyük bölümünü oluşturan hayvancılık noktasında belde sakinlerine ait olan hayvanların sağlık sorunlarının giderilmesi ve hayvancılıkta verimin artırılması için veteriner hekim kadrosunu hizmete sunacağız. Beldemize ait olan kilitli parke taşı ve kum eleme tesisini yeniden faaliyete geçirip bu tesisleri gerekli malzeme ve ekipman ile düzenleyip üretime başlatacağız. Göreve geldiğimiz andan itibaren şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile beldemizi belde halkı ile birlikte yöneteceğiz. Beldemizde bir halk meclisi oluşturacağız. Halk meclisimizin düşünceleri doğrultusunda belediye meclisi tarafından gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya, ise CHP Altınbaşak Belediye Başkan aday adayı İsmail Bektaş’a başarılar diledi.
 |  Bu haber 2596 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Başsoy, Laf Üretmedik İş Ürettik

Başsoy, Laf Üretmedik İş Ürettik Başsoy, Laf Üretmedik İş Ürettik

MHP’nin Erzincan Adayı Aksun

MHP’nin Erzincan Adayı Aksun MHP’nin Erzincan Adayı Aksun

Av. Eraslan, MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Av. Eraslan, MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı Av. Eraslan, MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Mumcu, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Mumcu, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı Mumcu, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Erzincan ve Ülke Gündemi Değerlendirildi

Erzincan ve Ülke Gündemi Değerlendirildi Erzincan ve Ülke Gündemi Değerlendirildi

Erzincan Konuşuldu

Erzincan Konuşuldu Erzincan Konuşuldu

Erzincanlılar AK Parti’den 2 Vekili Türkiye Büyük Millet Meclisine Gönderdiler

Erzincanlılar AK Parti’den 2 Vekili Türkiye Büyük Millet Meclisine Gönderdiler Erzincanlılar AK Parti’den 2 Vekili Türkiye Büyük Millet Meclisine Gönderdiler

Erzincan’da AK Parti Seçim Kutlaması

Erzincan’da AK Parti Seçim Kutlaması Erzincan’da AK Parti Seçim Kutlaması
  erzincan web tasarım