Erzincan Haber Sitesi
Beyaz Örtü Erzincan’ı Kapladı

Erzincan ve çevresinde etkinli olan kar yağışı sonrası şehir merkezinde kartpostallık görüntüler oluşurken Ergan Dağı Kayak Merkezide beyaz örtüye büründü.

Erzincan’da yağan kar yağışı sonrası beyaz örtüyle kaplanan Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi, manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Erzincan’da aralıklarla etkisini sürdüren yağmurun ardından, Munzur Sıra Dağları’nın, eteklerinde bulunan, 2 bin 970 metre yüksekliğindeki Ergan Dağı, yağan karın ardından beyaz örtüyle kaplandı

Yeterli kar seviyesine henüz ulaşamamasına rağmen karın yağmasıyla beyazın tonunu görebilme adına keşfe çıkan Erzincanlılar, Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi’nde hatıra fotoğrafı çekebilme imkânı buluyor.

Yeterli kar kalınlığına ulaşmasının ardından her yıl olduğu gibi bu yılda gün boyu kayakseverlerin eğlencesine ortak olmayı hedefleyen Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi şuan için zirveyi kaplayan kar ve üzerindeki sisle etkileyici görüntüler oluşturdu.

Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi’ni gezen Erzincanlılar, karşılaştıkları manzara karşısında mutluluklarını ifade ettiler.

Vatandaşlar: “Ergan Dağı beyaz örtüsünü giydi gördüğünüz gibi. Çok güzel bir manzara var. Biz de arkadaşlarla buraya geldik gezelim. Resim falan çekilelim. Tüm Erzincanlıları buraya gelmelerini bekliyorum”, “Arkadaşlarla gezmeye geldik. Bir öğlen yemeği yiyelim diye. Gördük baktık ki güzel bir ortam var. Kar yağmış, gölette ördekler var. Gezilecek bir ortam. Beğendim ben” dediler. 
 |  Bu haber 2402 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi Kazada Hayatını Kaybeden Muhtar Toprağa Verildi

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası Usulsüz Avcılara 3 bin 206 TL İdari Para Cezası

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Kar'da Mahsur Kalan Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda Kurt ve Boz Ayı, Foto Kapanda

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da Dünya da ve Türkiye’de Tek, Oda Erzincan’da

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti Köylülerin İmdadına Özel İdare Ekipleri Yetişti

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar Antrenmanlarını Doğada Yapıyorlar

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi

Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi Erzincan’da 127 Bin 814 Adet Hap Ve 598 Adet Ampul Ele Geçirildi

Organları İle 4 Kişiye Hayat Verecek

Organları İle 4 Kişiye Hayat Verecek Organları İle 4 Kişiye Hayat Verecek
  erzincan web tasarım