Erzincan Haber Sitesi
AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Erzincan da belediye başkan adaylarını düzenlediği tanıtım toplantısı ile tanıttı. AK Parti aday tanıtım toplantısı AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanı Lütfi Elvan’ın katılımıyla yapıldı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşen aday tanıtım toplantısına AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, Kadın Kolları Başkanı Gülseren Narbay, Erzincan Belediye Başkanı ve Belediye başkan adayı Cemalettin Başsoy, AK parti Erzincan eski milletvekili Sebahattin Karakelle, ilçe ve belde belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Tanıtım toplantısı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci bir konuşma yaparak, seçim çalışmalarının birlik ve beraberlik içerisinde yürütülerek, yeni bir zafere imza atacaklarını kaydetti.

Daha sonra kürsüye gelen AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanı Lütfi Elvan, Türkiye’nin önüne çıkan engelleri dozer gibi ezip geçeceğiz dedi.

AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanı Lütfi Elvan: “Bizim için durmak yok. Ne diyiyoruz sevgili kardeşlerim? Durmak yok yola devam. Bizim için durmak yok. Çalışcağız, çalışacağız, çalışacağız. Şunu da görüyoruz. Biz bu ülkeyi geliştirmeye, kalkındırmaya çalışırken bir taraftan da önümüzü kesmeye çalışanların olduğunu görüyoruz. Bu ülkenin gelişmesini kalkınmasını istemeyenlerin olduğunu görüyoruz. Düşünün şu 16-17 yıllık süreçte başımıza neler gelmedi ki. Hani derler ya ‘pişmiş tavuğun başına gelmeyen kalmadı’ diye. Ama bizim başımıza da çok şeyler geldi. 367 krizimi dersiniz. 17-25 Aralık darbe girişimimi dersiniz. Gezi olaylarımı dersiniz. Parti kapatma kararı ile ilgili başvurular mı dersiniz. Neler neler. Ama Allah’a çok şükür sizlerin o güçlü desteği ile sizlerin dik duruşuyla, hele hele başımızda adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürümemizle bunların hepsinin üstesinden geldik sevgili kardeşlerim. Buradan açıkça söylüyorum. Önümüze kim çıkarsa çıksın, hangi engeller konursa konsun, hepsini buldozer gibi ezip geçeceğiz. Üzerinden geçeceğiz ve tüm engelleri aşacağız. En ufak bir kaygınız olmasın. İşte görüyorsunuz. Bir taraftan terörle mücadele ediyoruz. Diğer taraftan birileri o terör örgütlerine destek vermeye çalışıyorlar. Ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, ne kadar destek verirlerse versinler, ne yaparlarsa yapsınlar o teröristlerinde başına iniyoruz. İnmeye de devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Hükümeti Allah’ın izni ile Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güçlü bir şekilde büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir./ Kucak açtık. Arap kardeşlerimize kucak açtık. Kürt kardeşlerimize kucak açtık. Türkmenine kucak açtık. Herkese kucak açtık. Ama birileri biz terör örgütü ile mücadele ederken biz Kürt kardeşlerimize karşı mücadele ediyormuş gibi göstermeye çalıştılar. Çalışıyorlar. Kürtler bizim kardeşimizdir. Biz bugüne kadar Kürt kardeşlerimizle hep bir olduk, beraber olduk, bundan sonrada bir olmaya beraber olmaya devam edeceğiz. Bizim mücadelemiz terör örgütlerine karşıdır. Bu terör örgütünde ki etnik yapı ne olursa olsun. DEAŞ’ına da, PKK’sına da, YPG’sine de, hepsine karşı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Terör örgütü kimse o terör örgütlerinin kökünü Allah’ın izni ile kurutacağız” dedi.      

 

Son olarak AK Parti ilçe ve belde belediye başkanları tek tek anons edilerek sahneye çıktı. Adaylarının sahnede tanıtımının ardından adaylar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

 

AK Partinin adayları şu isimlerden oluştu. 

İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

Çayırlı =Atınç Bahadır
 İliç=Mustafa Gürbüz
Kemah=Osman Öner,
Kemaliye=Erdem Atmaca
Otlukbeli=Vahdet Ercan
Refahiye =Çakmak Paçacı
Tercan=Lokman Gültekin
Üzümlü=Ahmet Sazlı 
BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 
Altınbaşak = Selim Yeniçeri
Çadırkaya = İshak Birol
Çağlayan = Hakan Ada
Kargın= Zafer Kaya
Mercan Mustafa Seslikaya
Mollaköy=Kadir Akar
 |  Bu haber 3437 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Şireci, Mazbatasını Aldı

Şireci, Mazbatasını Aldı Şireci, Mazbatasını Aldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

Doğan, Mazbatasını Aldı

Doğan, Mazbatasını Aldı Doğan, Mazbatasını Aldı

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti’den Siyaset Akademisi

AK Parti’den Siyaset Akademisi AK Parti’den Siyaset Akademisi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi
  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
  erzincan web tasarım