Erzincan Haber Sitesi
Vali Arslantaş, Basın Mensuplarıyla Biraraya Geldi

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile biraraya geldi.

Düzenlenen programa Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar ve Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ile Erzincan’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarının çalışanları katıldı.

Programda konuşan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan, Erzincan’da görev yapan tüm basın mensuplarının ortak paydasının her zaman Erzincan olduğunu belirterek, düzenlenen anlamlı program münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’de birer konuşma yaparak, ilimizde görev yapan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladılar.

Programda tüm basın mensuplarıyla görüşen Erzincan Valisi Ali Arslantaş yaptığı konuşmada; “Basın bayramı münasebetiyle ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Basının üzerinde ki sansürün kalkmasının anısına 24 Temmuz günü Basın Bayramı olarak kutlanıyor. 1908 yılına kadar 111 yıl önceye giden bir hikayesi var. Basının vatandaşımızın haber alma özgürlüğünün garantisi olduğunu biliyoruz. Bu garantiyi kullanırken Erzincan’da basın mensuplarının Erzincan’ın ve Erzincan toplumunun, Erzincan sosyolojisinin tarafı olarak ta haber yaptığını bizati görmekten, şahit olmaktan son derece mutluyuz. Erzincan’da Erzincan adını ülke gündemine negatif bir şekilde getirecek haberler, basının kendi meslek ilkeleri de çiğnenmeden basın mensuplarımızca çok güzel süzülerek Erzincan adı markası korunuyor kollanıyor. Bundan dolayı tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yılın sizlere ve ailelerinize huzur içerisinde geçen bol haberli bol kazançlı bir yıl olarak geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan da yürütülen faaliyetlere ilişkin basın mensupları ile görüş alışverişinde bulundu.
 |  Bu haber 2435 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler

Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler

Kaçak Avcılara Geçit Yok

Kaçak Avcılara Geçit Yok Kaçak Avcılara Geçit Yok

Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi

Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi

Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi

Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi

Kanseri Amugurimi Kursu İle Kanseri Yeniyorlar

Kanseri Amugurimi Kursu  İle Kanseri Yeniyorlar Kanseri Amugurimi Kursu İle Kanseri Yeniyorlar

Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek

Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek

Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu

Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu

Başkan Aksun’a, Ziyaret

Başkan Aksun’a, Ziyaret Başkan Aksun’a, Ziyaret

Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti

Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti

Tüm fotoğraflar

dolu yağmur

dolu yağmur

pkk saldırı

pkk saldırı

cumhurbaşkanı

cumhurbaşkanı

akp miting

akp miting

Erzincan’da Nevruz Kutlamaları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Erzincan’da Nevruz

Deprem Şehitleri Anıldı

Deprem Şehitleri A

  erzincan web tasarım