Erzincan Haber Sitesi
Vali Arslantaş, Basın Mensuplarıyla Biraraya Geldi

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile biraraya geldi.

Düzenlenen programa Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar ve Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ile Erzincan’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarının çalışanları katıldı.

Programda konuşan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan, Erzincan’da görev yapan tüm basın mensuplarının ortak paydasının her zaman Erzincan olduğunu belirterek, düzenlenen anlamlı program münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’de birer konuşma yaparak, ilimizde görev yapan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladılar.

Programda tüm basın mensuplarıyla görüşen Erzincan Valisi Ali Arslantaş yaptığı konuşmada; “Basın bayramı münasebetiyle ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Basının üzerinde ki sansürün kalkmasının anısına 24 Temmuz günü Basın Bayramı olarak kutlanıyor. 1908 yılına kadar 111 yıl önceye giden bir hikayesi var. Basının vatandaşımızın haber alma özgürlüğünün garantisi olduğunu biliyoruz. Bu garantiyi kullanırken Erzincan’da basın mensuplarının Erzincan’ın ve Erzincan toplumunun, Erzincan sosyolojisinin tarafı olarak ta haber yaptığını bizati görmekten, şahit olmaktan son derece mutluyuz. Erzincan’da Erzincan adını ülke gündemine negatif bir şekilde getirecek haberler, basının kendi meslek ilkeleri de çiğnenmeden basın mensuplarımızca çok güzel süzülerek Erzincan adı markası korunuyor kollanıyor. Bundan dolayı tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yılın sizlere ve ailelerinize huzur içerisinde geçen bol haberli bol kazançlı bir yıl olarak geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan da yürütülen faaliyetlere ilişkin basın mensupları ile görüş alışverişinde bulundu.
 |  Bu haber 2578 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması
  erzincan web tasarım