Erzincan Haber Sitesi
Vali Arslantaş, Basın Mensuplarıyla Biraraya Geldi

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile biraraya geldi.

Düzenlenen programa Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Akpınar ve Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ile Erzincan’da faaliyet gösteren basın kuruluşlarının çalışanları katıldı.

Programda konuşan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan, Erzincan’da görev yapan tüm basın mensuplarının ortak paydasının her zaman Erzincan olduğunu belirterek, düzenlenen anlamlı program münasebetiyle Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve İstanbul Sultanbeyli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’de birer konuşma yaparak, ilimizde görev yapan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladılar.

Programda tüm basın mensuplarıyla görüşen Erzincan Valisi Ali Arslantaş yaptığı konuşmada; “Basın bayramı münasebetiyle ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Basının üzerinde ki sansürün kalkmasının anısına 24 Temmuz günü Basın Bayramı olarak kutlanıyor. 1908 yılına kadar 111 yıl önceye giden bir hikayesi var. Basının vatandaşımızın haber alma özgürlüğünün garantisi olduğunu biliyoruz. Bu garantiyi kullanırken Erzincan’da basın mensuplarının Erzincan’ın ve Erzincan toplumunun, Erzincan sosyolojisinin tarafı olarak ta haber yaptığını bizati görmekten, şahit olmaktan son derece mutluyuz. Erzincan’da Erzincan adını ülke gündemine negatif bir şekilde getirecek haberler, basının kendi meslek ilkeleri de çiğnenmeden basın mensuplarımızca çok güzel süzülerek Erzincan adı markası korunuyor kollanıyor. Bundan dolayı tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yılın sizlere ve ailelerinize huzur içerisinde geçen bol haberli bol kazançlı bir yıl olarak geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan da yürütülen faaliyetlere ilişkin basın mensupları ile görüş alışverişinde bulundu.
 |  Bu haber 2387 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kazada Çarpışan Araçlar Kaldırıma Çıktı

Kazada Çarpışan Araçlar Kaldırıma Çıktı Kazada Çarpışan Araçlar Kaldırıma Çıktı

Erzincan’da Sokak Satıcısı 3 Şahıs Tutuklandı

Erzincan’da Sokak Satıcısı 3 Şahıs Tutuklandı Erzincan’da Sokak Satıcısı 3 Şahıs Tutuklandı

Erzincan’da ki Terör Operasyonun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Erzincan’da ki Terör Operasyonun Görüntüleri Ortaya Çıktı Erzincan’da ki Terör Operasyonun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Emniyet Kemeri Hayat Kurtardı

Emniyet Kemeri Hayat Kurtardı Emniyet Kemeri Hayat Kurtardı

Erzincan’da Kaza 1’i Çocuk 4 Yaralı

Erzincan’da Kaza 1’i Çocuk 4 Yaralı Erzincan’da Kaza 1’i Çocuk 4 Yaralı

Tır Uçuruma Uçtu 1 Ölü

Tır Uçuruma Uçtu 1 Ölü Tır Uçuruma Uçtu 1 Ölü

Kur’an-ı Kerim’i Bir Günde Hatim Etti

Kur’an-ı Kerim’i Bir Günde Hatim Etti Kur’an-ı Kerim’i Bir Günde Hatim Etti

Kemerin Ses Getirsin

Kemerin Ses Getirsin Kemerin Ses Getirsin

Kontrolden Çıkan Tır Bahçe Duvarına Çarparak Durdu

Kontrolden Çıkan Tır Bahçe Duvarına Çarparak Durdu Kontrolden Çıkan Tır Bahçe Duvarına Çarparak Durdu
  erzincan web tasarım