Erzincan Haber Sitesi
AK Parti’den EGC’ye Ziyaret

24 Temmuz Gazeteciler günü ve Basın Bayramı dolayıyla Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden AK Parti heyeti EGC üyeleri ile bir süre sohbet etti.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, 24 Temmuz Gazeteciler günü ve Basın Bayramı dolayıyla Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir araya geldiler. AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan'da yürütülen kamu yatırımlarının aksamaması için gerçekten var gücümüzle çalışıyoruz dedi.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ve şehirde görev yapan gazetecilerin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Burhan Çakır’ın yanı sıra AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, AK Parti Erzincan Gençlik Kolları İl Başkanı Ömer Kayser ve parti teşkilatı katıldı.  Erzincan gündemine ilişkin konuların cevap bulduğu ziyarette AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan'da yürütülen kamu yatırımlarının aksamaması için gerçekten var gücümüzle çalışıyoruz dedi.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve basın bayramı kutluyoruz bugün sizlere ziyaret ederek bu gününüzü içtenlikle kutlamak istedik.

Demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olan basın kuruluşlarımızın etik değerleri ve hukuka uygun tarafsızlık içinde doğru haber yapması kişi haklarını ve özel hayata saygılı toplumun hassasiyetlerini özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimizin ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır,  basın toplumsal gelişme ve bilinçlenmeye önemli katkılar sağlayan işlenmeye önemli katkılar sağlamaktadır yerel ve ulusal basın kuruluşlarımız ülkemizin birlik ve beraberliğine devletimizin bekasına milli irade ve demokrasi bize kasteden eve girişimlerine karşı dik duruş sergileyerek milletten ve demokrasiden yana kesin bir tutma almışlardır halkımızın anında ve doğru şekilde bilgilendirme sağlamışlardır, bu basiretli tutumu takdire şayandır Bu duygu ve düşüncelerle faaliyet gösteren ulusal ve yerel gazete Televizyon radyo dergi internet siteleri ve haber ajansları temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın Çalışlar çalışanlarımızın ve dolayısıyla da sizin 24 Temmuz basın Bayramınızı kutluyor hepinize sağlık afiyet ve başarılar diliyorum dedi.

Bir ay sonra ilk defa ancak Erzincan'a gelebildik çünkü hakikaten meclis çalışmalarımız çok yoğundu dolayısıyla Erzincan'a bir ay içerisinde bir kere geldik.  Evet seçimler bitti halkımız söyleyeceğini söyledi, bu seçimler doğrusunda halkımız ne diyorsa emri başımızın üstündedir dedik ve çalışmalarınıza yeniden başladık.  Öncelikle hükümetimiz 2023 hedeflerine çok önem veriyor, biliyorsunuz 11. kalkınma planı Meclisten geçecek Onun için biz şu anda Türkiye olarak ülkemizin 2023'e Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100'üncü yıl dönümüne ileri bir ülke, gelişmiş bir ülke, problemleri aza indirgenmiş bir ülke olarak girmek istiyoruz.  Bütün çalışmalarımızı bu yönde geliştirmeye çalışıyoruz tabii bu çalışmaları yaparken biliyorsun ülkenin gündeminde savunmada çok önemli yer tutuyor,  halkımızın tartıştığı sizin de tartıştınız S 400’ler meselesi.  Erzincan'daki bütün vatandaşlarımızın bazı konuları bilme hakkıdır diye düşünüyorum. Daha önceleri 10 yıl önce den başlayarak Amerika'dan Türkiye'de gelmiş Bunlar Patriot füzelerini almak istedik çünkü bütün sıkıntımız güneyimizde bir şer  devleti kurmak istiyorlar.  Bunu zaten hemen hemen artık Türkiye biliyor bu şer Devleti'ni kurarken nasıl kuracaklarını, ne için kurmak istediklerini, biz bilmemize rağmen onların buralarda ne gibi hareketler yapacaklarını tam kestiremiyoruz ama şüpheleriniz var.  Onun için de diyoruz ki arkadaş Biz ülkemizi savunmak istiyoruz, orada Amerika güçleri var ama çekmek istiyorlar ondan sonra da oraya giden silahlar 5 Bin tır silahın nasıl kullanılacağını bilinmediği için ve Patriotlarda verilmediği için hükümetimiz de S 400 füzelerinin artık Türkiye getirdik. Derdimiz ne ülkemizi savunmak bunu da hiç kimse bu hakkı elimizden alamaz.  Biz şu anda Ülkemizin savunması, kalkınması ve gelişmesi için bütün hedeflerimizi belirledik.  11. Kalkınma planı biliyorsunuz geçen hafta meclisten geçti,  bunun için hem ülkemizi savunurken gelişmesi için de çaba göstereceğiz dedi.

Ülkemiz gelişirken Erzincan nasıl olacak, Erzincan’da yürüyen kamu yatırımlarının aksamaması için gerçekten var gücümüzle çalışıyoruz. Bu hafta içerisinde bu yatırımlarla DSİ Genel Müdürü,  İçişleri Bakanımız,  Ulaştırma Bakanımızla, Tarım Bakanımızla görüşmelerim oldu.  Kamu yatırımlarının aksamaması için bütün gücümüzle uğraşıyoruz dedi.

Daha sonra ise AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’de Erzincan gündemine dair açıklamalarda bulunmasının ardından program sona erdi.
 |  Bu haber 2446 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler

Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler Türk Bayraklarıyla Süsledikleri Araçları ile Mehmetçiğe Destek Verdiler

Kaçak Avcılara Geçit Yok

Kaçak Avcılara Geçit Yok Kaçak Avcılara Geçit Yok

Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi

Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi Barış Pınarı Harekatına Destek İçin Askerlik Şubesine Dilekçe Verdi

Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi

Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi Enerya, Güvenli Doğal Gaz Kullanımı Hakkında Bilgilendirdi

Kanseri Amugurimi Kursu İle Kanseri Yeniyorlar

Kanseri Amugurimi Kursu  İle Kanseri Yeniyorlar Kanseri Amugurimi Kursu İle Kanseri Yeniyorlar

Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek

Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek Öğrencilerden Barış Pınarı Harekattına Destek

Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu

Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu Erzincan’da ki Camilerde Fetih Suresi Okundu

Başkan Aksun’a, Ziyaret

Başkan Aksun’a, Ziyaret Başkan Aksun’a, Ziyaret

Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti

Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti Erkek Hafız Öğrencilerden Kur’an Ziyafeti

Tüm fotoğraflar

dolu yağmur

dolu yağmur

pkk saldırı

pkk saldırı

cumhurbaşkanı

cumhurbaşkanı

akp miting

akp miting

Erzincan’da Nevruz Kutlamaları Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Erzincan’da Nevruz

Deprem Şehitleri Anıldı

Deprem Şehitleri A

  erzincan web tasarım