Erzincan Haber Sitesi
ATO’dan, Erzincan TSO’ya Ziyaret

Ankara Ticaret Odası (ATO)  Başkanı Gürsel Baran, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun ve ATO Yönetim kurulu üyeleri, Erzincan Ticaret Odasını ziyaret ettiler.

 

Erzincan’da bir dizi ziyaretlerde bulunan eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve ATO Yönetim kurulu üyeleri, Erzincan Ticaret Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Erzincan TSO yönetim kurulunu ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

Toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarette Ankara Ticaret Odası (ATO)  Başkanı Gürsel Baran, Erzincan Ticaret Odası (ETSO) Başkanı Ahmet Tanoğlu’na plaket takdiminde bulundu. Ardından Başkan Ahmet Tanoğlu, oda adına Ankara Ticaret Odası (ATO)  Başkanı Gürsel Baran ve Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun’a  plaket takdiminde bulundu.

Burada bir konuşma yapan Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun; “Ben bir Erzincanlı olarak ve eski  başkanınız olarak onlarla  beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Ardından konuşan Erzincan TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu ise  konuşmasında; “Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirterek elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

Son olarak konuşan Ankara Ticaret Odası (ATO)  Başkanı Gürsel Baran; “Bende burada bulunmakta mutlu olduğumu belirtmek isterim. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla  Erzincan ziyareti planlamıştık. Bu kapsamda odalar ardası ilişkileri geliştirme amaçlı önemli bir adım olacağına inanıyorum. Burası kadim Anadolu’nun başkenti, her iki başkenti bir birine yakınlaştıracağız. Ekonomik birliktelik yapacağız. Birbirimize nasıl fayda sağlarız onun istişare yapacağız” ifadelerine yer verdi.
 |  Bu haber 2571 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması
  erzincan web tasarım