Erzincan Haber Sitesi
ATO’dan Erzincan Valiliğine Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Erzincan’da bulunan Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun ve Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve ATO Yönetim Kurulu üyeleri, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Düzenlenen ziyarette bir konuşma yapan eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun “Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Gürsel Baran, çalışma arkadaşlarının destekleri ile güzel çalışmalar, güzel hamleler yapıyor. Bugün de Erzincan’ı ziyaret ettiler. Kendilerine bir Erzincanlı olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Gürsel Baran: “Bu kadim medeniyetlerin olduğu topraklarda bulunmak dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bakanımız ile birlikte birkaç gün burada olacağız. Şehrin stresli ortamından da kurtulmuş olacağız. Salimiz ile görüşme fırsatımız oldu. Bu toprakları daha yakından tanıyarak gittiğimizde bir Erzincan neferi olarak Ankara’da bayrağı dalgalandıracağız” dedi.

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun ve Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim kurulu üyelerini Erzincan’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzincan Valisi Ali Arslantaş: “Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Çoşkun’un önderliğinde Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanını ve yönetim kurulunu ağırlamaktan memnunuz. İlimizde bir dizi temas ve incelemelerde ve turistik gezilerde bulunacaklar. Erzincan’ın bilinirliğini, tanınırlığını artıracağını inandığımız önemli bir faaliyet. Erzincan’ın yatırım ortamı ile ilgili kendilerine bilgi vereceğiz ve Erzincan’ımıza özellikle yatırıma beklediğimizi ifade edeceğiz” dedi.
 |  Bu haber 2570 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi Kayıp Hayvanlar Drone İle Bulunup Sahibine Teslim Edildi

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar Güvenlik Güçlerinin Moral ve Motivasyonlarını Artırmak İçin Birlikte Oruçlarını Açtılar

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı Kamp ve Doğa Fotoğrafı Çekmek İçin Çıktığı Dağlık Alanda Ayağını Kırıp Mahsur Kaldı

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek Türk Kızılay’ından, Esnafa Destek

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi Karantina da ki Vatandaşlar Memleketlerine Gönderildi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor Konarlı Şelalesi Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı AK Parti’den 1 Mayıs Mesajı

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması

Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması Erzincan Sulama Birliğinden Basın Açıklaması
  erzincan web tasarım