Erzincan Haber Sitesi
Ayaydın Gross Market İkinci Şubesini Açtı

Erzincan’da uzun yıllardır marketçilik sektöründe hizmet veren Ayaydın Gross Market ikinci şubesini açtı.

Düzenlenen törene Erzincan Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş, Erzincan AK Parti Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Siyasi Parti temsilcileri, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ve vatandaşlar katıldı. 

Açılışta selamlama konuşması yapan Emin Ayaydın katılımcılara teşekkür etti. Ayaydın; “Ayaydın Gros marketin 2’inci şubesinin açılışını yapmaktan son derece sevinçliyiz, gururluyuz. Bizlere bu sevinci yaşattığını için tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ise; “Türkiye’nin ekonomik noktada tartışılır duruma getirmeye çalışanlara inat her gün yeni bir iş yerinin açılması bize güç ve kudret vermekte. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. İş yerlerinin kapanması elbette bu memleketi üzen şeylerdir ama yenilerinin ilave edilmesi yeni istihdam alanları yeni iş alanlarının oluşturması hepimizi güçlü kılmakta. Bu noktada devletimizin sevk ve idare edenlere güç ve kudret katmaktadır. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşma yapan Erzincan AK Parti Milletvekili Burhan Çakır ise; “bu marketin yıllarca memleketimizi hizmet etmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Erzincan’da açılan her işletme Erzincan’ın kendi iş yeri gibidir. Çünkü buralar bizim geçmişten bugünümüze kadar yaşadığımız süreç içinde hizmet alıyoruz. İnşallah hayırlı hizmetler yapmayı Rabbim nasip eder” dedi.

Son olarak konuşan Erzincan Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş ise; “ilimizin ticaretinin gelişmesine ve istihdamının geliştirilmesine önemli katkı sağlayacak böyle bir iş yerinin açılışı için Ayaydın ailesine teşekkür ediyorum. Hayırlı olması temennisinde bulunuyor bol kazançlar diliyorum” dedi.

Konuşmalarının ardından Erzincan İl Müftüsü Mehmet Emin Çetin açılıştan önce dua etti. Duanın ardından açılışı gerçekleştirilen markette katılımcılara ikramlarda bulunuldu.
 |  Bu haber 2389 defa okunmuştur.


YAŞAM  KATEGORİSİNDEN HABERLER

İtfaiyeden Karga Kurtarma Operasyonu

İtfaiyeden Karga Kurtarma Operasyonu İtfaiyeden Karga Kurtarma Operasyonu

86 Yıl Sonra Kimliğine Kavuştu

86 Yıl Sonra Kimliğine Kavuştu 86 Yıl Sonra Kimliğine Kavuştu

Çocuklardan Nostaljik Yeni Yıl Şarkısı

Çocuklardan Nostaljik Yeni Yıl Şarkısı Çocuklardan Nostaljik Yeni Yıl Şarkısı

Dünya Türk Kahvesi Günün’de, Vatandaşlara Türk Kahvesi İkram Ettiler

Dünya Türk Kahvesi Günün’de, Vatandaşlara Türk Kahvesi İkram Ettiler Dünya Türk Kahvesi Günün’de, Vatandaşlara Türk Kahvesi İkram Ettiler

Sokak Hayvanları İçin Kermes

Sokak Hayvanları İçin Kermes Sokak Hayvanları İçin Kermes

Profesör’den İlginç Eylem

Profesör’den İlginç Eylem Profesör’den İlginç Eylem

Biyogüvenlik Önlemlerinin Uygulanması ve Değerlendirilmesi Eğitimi

Biyogüvenlik Önlemlerinin Uygulanması ve Değerlendirilmesi Eğitimi Biyogüvenlik Önlemlerinin Uygulanması ve Değerlendirilmesi Eğitimi

Erzincan’da Balıklandırma Çalışmaları Sürüyor

Erzincan’da Balıklandırma Çalışmaları Sürüyor Erzincan’da Balıklandırma Çalışmaları Sürüyor

Enerya’dan “Evinize Kış Gelmesin” Kampanyası

Enerya’dan “Evinize Kış Gelmesin” Kampanyası Enerya’dan “Evinize Kış Gelmesin” Kampanyası
  erzincan web tasarım