Erzincan Haber Sitesi
Girlevik Şelalesi Buz Tuttu

Erzincan Çağlayan beldesinde bulunan Girlevik Şelalesinde uzunluğu 6-7 metreyi bulan buz sarkıtları, güzel görüntü oluşturdu.

Erzincan Çağlayan beldesinde bulunan Girlevik Şelalesi ziyaretçilerine her mevsim ayrı güzellik sunuyor. Şelale, donunca ortaya çıkan 6-7 metre uzunluğundaki buz sarkıtları ile ayrı bir güzelliğe büründü.

Erzincan'daki Girlevik Şelalesi, soğuk havanın etkisiyle buz tuttu. Hava sıcaklığının gece saatlerinde sıfırın altında düştüğü Erzincan'da, kent merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıktaki Çağlayan beldesinde bulunan Girlevik Şelalesi'nde uzun buz sarkıtları oluştu. Şelalede uzunluğu 6-7 metreyi bulan buz sarkıtları, güzel görüntü oluşturdu. Şelaleye gezi için gelen vatandaşlar, güzel kış manzaralarının ortaya çıktığı şelalenin fotoğrafını çekti.

Vatandaşlar: “Buranın yazı ayrı güzel kışı ayrı güzel. Görüyorsunuz kar yağdı. Her yer çok güzel. Şelalemiz de zaten Türkiye’de bir tane. Birinci sırada geliyor herhalde. Görülmesi gereken yer. Herkes gelsin görsün bu manzarayı isteriz. Bizle paylaşsınlar. Çok güzel buralar” , “Şelalesini güzel buldum. Ben şehir dışından geldim buraya. Arkadaşla gezmeye geldik. Manzarası çok güzel. Yazı ayrı bir güzel, kışı ayrı bir güzel. Herkesi bu güzel doğayı görmeye gelmelerini tavsiye ediyorum” , “Bursa’dan geldik. Ergan dağına kayağa geldik. Bugün biraz hava yağışlı olduğu için biraz etrafı gezelim dedik. Bu güzelliği bir görelim dedik. Çağlayan’a geldik. Çağlayan’ın donmuş mu? Donmamış mı? Bir Gölelim dedik. Manzarada çok güzel. Buranın yazını da görmüştük. Kışında ayrı bir güzelliği var”, “Çağlayan’ı gezmeye görmeye geldik. Buz tutmuş tabii her yer. Her yer güzel. Herkesi buraya bekliyoruz” , “Bursa’dan Ergan dağına kayağa geldik. Burayı da görelim dedik. Güzel donmuş. Herkes gelsin güzel bir yer” dediler.
 |  Bu haber 2647 defa okunmuştur.


GÜNCEL  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Özcan Baba'dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Özcan Baba'dan Sağlık Çalışanlarına Destek Özcan Baba'dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Virüs Salgınından Dolayı Çalışamayanlara Ekmek Bedava

Virüs Salgınından Dolayı Çalışamayanlara Ekmek Bedava Virüs Salgınından Dolayı Çalışamayanlara Ekmek Bedava

Erzincan’da Cezaevleri ve Adalet Sarayı Dezenfekte Ediliyor

Erzincan’da Cezaevleri ve Adalet Sarayı Dezenfekte Ediliyor Erzincan’da Cezaevleri ve Adalet Sarayı Dezenfekte Ediliyor

2019 Yılı Buzağı Destekleme Başvurusu Yapamayanlar Dikkat

2019 Yılı Buzağı Destekleme Başvurusu Yapamayanlar Dikkat 2019 Yılı Buzağı Destekleme Başvurusu Yapamayanlar Dikkat

Erzincan’da 3 Köy Karantina Altına Alındı

Erzincan’da 3 Köy Karantina Altına Alındı Erzincan’da 3 Köy Karantina Altına Alındı

Korona Virüs Salgınının Son Bulması İçin Kurban Kesildi

Korona Virüs Salgınının Son Bulması İçin Kurban Kesildi Korona Virüs Salgınının Son Bulması İçin Kurban Kesildi

Tanoğlu, Üyelerin Taleplerini İletti

Tanoğlu, Üyelerin Taleplerini İletti Tanoğlu, Üyelerin Taleplerini İletti

Vali Arslantaş, 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Görüntülü Konuşarak Moral Verdi

Vali Arslantaş, 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Görüntülü Konuşarak Moral Verdi Vali Arslantaş, 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Görüntülü Konuşarak Moral Verdi

Erzincan Gençlik Merkezinden, Sağlık Çalışanlarına Korumalı Maske

Erzincan Gençlik Merkezinden, Sağlık Çalışanlarına Korumalı Maske Erzincan Gençlik Merkezinden, Sağlık Çalışanlarına Korumalı Maske
  erzincan web tasarım