Erzincan Haber Sitesi
Şireci, Mazbatasını Aldı

Hafta içi gerçekleştirilen AK Parti Erzincan İl Başkanlığı Kongresinde güven tazeleyerek il başkanlığı görevine yeniden seçilen Mehmet Cavit Şireci, Milletvekilleri ve partililerinde katılımı ile seçim kurulundan mazbatasını adı.

Mazbatasını Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş’ın elinden alan Şireci, "Öncelikle 27 Ocak 2021 tarihinde yapmış olduğumuz kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Kongremize Başbakanımız Binali Yıldırım, Genel Sekreterimiz Fatih Şahin ve çok kıymetli misafirlerimiz katıldı. Bundan sonra ki süreçte de bundan evvel olduğu gibi yine Erzincan için, ülkemiz için çalışma gayretinde olacağız. Önümüzde ki dönemde başarılarımızı katlayarak artırmayı hedefliyoruz. “ dedi.


Şireci’yi tebrik eden AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır’da, "Seçilen il başkanımızı ve yönetim kurulunu kutluyorum. 2023 hedeflerimizde AK Parti kadroları olarak Erzincan’da yeniden seçilen arkadaşlarımız ile birlikte bir kez daha tarih yazacağımıza inanıyorum. Parti kurulduğu günden bu güne emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni yönetimde olan arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum. Bu kutlu yolculukta geçmişten günümüze hizmet edip ahirete intikal eden dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.


Bugün burada yeniden seçilen ve güven tazeleyen başkanımızın mazbatasını almasına geldik diyen ve tebriklerini ileten AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ise, “Yeniden seçilen il başkanımızı tebrik ediyorum. Gerçekten dostluğun, kardeşliğin şehri olan Erzincan’da yıllardır birlikte çalıştık. İnşallah bundan sonrada birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımdan çalışmalarından dolayı çok memnunuz. Bundan sonrada inşallah daha verimli çalışacak. Bütün yönetim kurulu arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Çok güzel bir kongre geçirdik. Ayrıca il kongremize görüntülü katılan Cumhurbaşkanımıza ve bu toprakların yetiştirdiği Başbakanımıza, kongremize teşrif eden genel başkan yardımcımız, genel sekreterimize de teşekkürlerimizi arz ediyoruz.” ifadelerini kullandı.


Erzincan’ın kardeşlik şehri olduğunu tüm partili kardeşlerimizin katılımı ile gördüklerini söyleyen Milletvekili Karaman, İnşallah bundan sonraki çalışmalarımıza 2023 hedeflerini aksatmadan çalışmayı sürdüreceğiz. Erzincan’da kamu yatırımlarımız devam ediyor. PANDEMİ dolayısıyla yavaşlamalar oldu, fak biz hızlandırılması noktasında var gücümüzle çalışıyoruz. OSB de gelişmesini sürdürecek. Yeni yatırım ve yatırımcılar geliyor. Bizim için en önemlisi kardeşlik, dostluk içerisinde Erzincan’a hizmet edebilmek” dedi.


Erzincan Adliyesi önündeki programa Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, kadın kolları, gençlik kolları, yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
 |  Bu haber 4706 defa okunmuştur.


SİYASET  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz Erzincan’ı Hep Birlikte El Ele Gönül Gönüle Kalkındırmaya Devam Edeceğiz

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı AK Parti Erzincan İl Kongresi Yapıldı

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek AK Parti Erzincan’da Şireci ile Yola Devam Edecek

Doğan, Mazbatasını Aldı

Doğan, Mazbatasını Aldı Doğan, Mazbatasını Aldı

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor AK Parti Kongre Süreçleri 22 Şubat’ta Başlıyor

AK Parti’den Siyaset Akademisi

AK Parti’den Siyaset Akademisi AK Parti’den Siyaset Akademisi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi Karaman ve Çakır, CHP’li Vekillerin Açıklamasına Cevap Verdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi

Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi Karaman ve Çakır Gündemi Değerlendirdi

AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı AK Parti Erzincan’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
  erzincan web tasarım